İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

En İddalı ve En Çok Kazandıran Tahmin Sitesi
KULLANICI PANELİ
Banko İddaa Tahmini 4 Kasım 2020

Günün futbol yorumlarında tekrar sizlerleyiz. 4 Kasım Çarşamba günkü iddaa programından seçtiğimiz iki maçı analiz ettik. Günlük banko kuponlarımıza İddaa Tahminleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Çarşamba kombine kuponumuzdaki maç yorumlarına geçelim. Herkese bol şans!

 

Mariobet 20₺ Deneme Bonusu

Banko İddaa Tahmini 4 Kasım 2020

 

Chelsea - Rennes

E Grubunda 4 puanla zirvenin sahibi Chelsea, henüz 1 puan toplayabilen Rennes'i konuk edecek. Rennes ne kadar zorlarsa zorlasın, puan alması bile imkansız görünüyor. Chelsea için bu gruptan çıkmak çocuk oyuncağı olur.

Tahminimiz: Maç Sonucu 1

Barcelona - Dynamo Kiev

G Grubu'nda da aynı senaryo geçerli. Barcelona veya Juventus bu gruptan üst tura çıkar. Barça 6 puanla zirvede iken Dynamo Kiev'i evinde rahat yener.

Tahminimiz: Maç Sonucu 1

Leipzig - Paris Saint-Germain

H Grubundan bu maçı seçtik. Başakşehir de bu grupta. İkisi de 3'er puanda olan takımların birbirine denk olduğunu düşünüyoruz. Leipzig biraz daha atak. Fakat Paris bir adım daha başarılı oldu. İki takımdan da gol bekliyoruz. 2.5 Üst denenebilir.

Tahminimiz: Karşılıklı Gol Var

İDDAA TAHMİN PLATFORMU Tahminleri ve Tahmincileri Takip Et, Analizleri Kaçırma ve Ödülleri Kazanmak için Kendi Tahminlerini Gir
PARTNERLERİMİZ Today Nations League Predictions,